Wizytówka Google moja firma - czym jest oraz dlaczego warto ją posiadać?

SEO

Obecnie kiedy coraz więcej aktywności przenosi się do Internetu, również firmy coraz częściej decydują się oferować swoje usługi i produkty właśnie tam. Nic w tym dziwnego - w końcu to właśnie w Internecie możemy pozyskać największą ilość nowych klientów

Więcej

SEO - wszystko, co musisz wiedzieć na początek

SEO

Co kryje się pod skrótem SEO? Jest to bardzo interesujące zagadnienie. To właśnie dzięki SEO możesz znaleźć takie, a nie inne wyniki wyszukiwania. Jest to niezbyt skomplikowane narzędzie, z którego możesz korzystać bez specjalistycznej wiedzy.

Więcej

Wybór nazwy domeny dla strony internetowej - na co zwrócić uwagę?

Tworzenie strony

Zamierzasz rozpocząć działalność online? Jeśli tak, pora wybrać nazwę domeny! To bardzo ważny krok, ponieważ może on wpłynąć na sukces Twojej firmy.

Więcej

Jak wybrać najlepszy hosting?

Tworzenie strony

Serwer to nic innego jak komputer z odpowiednim oprogramowaniem oraz infrastrukturą umożliwiającą jego ciągłą i niezawodną pracę. Serwer umożliwia udostępnienie swoich zasobów (powierzchni dyskowej, obciążenia procesora, pamięci itp.)

Więcej

Na czym polega optymalizacja SEO?

SEO

SEO to skrót od angielskiego Search Engine Optimization, na język polski tłumaczone jako optymalizacja strony internetowej pod wyszukiwarki. Obecnie większość internautów korzysta z wyszukiwarki Google, dlatego to pod nią najczęściej pozycjonuje się witryny.

Więcej

Jak ustawić automatyczną odpowiedź zwrotną - autoresponder?

Pomoc - poradnik

Automatyczną odpowiedź zwrotną można ustawić w dwóch miejscach, w panelu serwera Webas oraz w programie pocztowym Webmail, dostępnym pod adresem https://poczta.verahost.pl

Więcej

Jak dodać stopkę w wiadomości e-mail w programie WebMail ?

Pomoc - poradnik

Program WebMail udostępnia dodanie podpisu w każdej wiadomości wychodzącej w postaci stopki.

Więcej

Udostępnianie kopii zapasowych (backup)

Pomoc - poradnik

Backup to najkrócej mówiąc kopie bezpieczeństwa plików przetrzymywanych na różnych nośnikach. Celem backupu jest ochrona danych.

Więcej