Pozycjonowanie Nowy Sącz

Proponujemy Państwu profesjonalny link building* na który opiera się pozycjonowanie.


Katalogowanie stron
Oferujemy 6 pakietów cenowych: katalogów Trust Runk oraz wpisów w serwisach branżowych- najlepiej ocenianych przez Google. Ponadto oferujemy katalogowanie w branżach: medycznej, turystycznej, budownictwa oraz usługę dla sklepów internetowych.
Pakiety to najlepsze katalogi w naszym kraju. Wyróżnia je wysoki PageRank, Domain Authority, Trust Flow, liczba linków przychodzących oraz wiek. Moderatorzy tych katalogów szczególnie dbają o ich jakość, skrupulatnie moderując każdy wpis i systematycznie je podlinkowują.

Linki z forów internetowych
W dobie ciągłego zmieniania się algorytmu Google linki z for internetowych idealnie różnicują linki przychodzące do strony i sprawiają, że ogólny ich profil jest bardziej naturalny czyli bardziej wartościowy dla Google. Linki na forach umieszczamy w sygnaturkach które pokazują się pod postami użytkownika - nasz pakiet obejmuje wpis do 50 forów

Linki z ogłoszeń
Serwisy ogłoszeniowe to kolejny sposób na pozyskanie naturalnych linków. Tworzymy dla Państwa w 40 lub 80 serwisach prezentację usług/usługi/produktu/produktów oraz umieszczamy link do strony. Strona oprócz pozycjonowania, zyskuje reklamę bo serwisy ogłoszeniowe są dość popularne w Polsce i każde z dodanych przez nas ogłoszeń notuje odwiedziny.

Linki z profili
Linki z profili to sposób na pozyskanie linków w postaci czystego adresu www, bez anchorów. Wzmacniany jest w ten sposób brand strony. Tworzymy dla Państwa 50, 100 lub 150 profli na forach internetowych oraz na różnego typu serwisach społecznościowych/portalach i innych.

Do każdego zlecenia tworzone są unikalneh opisy.

Nasza oferta to idealne wyjście dla osób szukających mocnych linków, których nie interesuje podpisywanie umów na pozycjonowanie tylko jednorazowa płatność za pakiet mocnych linków, które podbiją pozycje strony.
W pozycjonowaniu, jak nigdzie indziej liczy się jakość, a nie ilość, czasami jeden dobry link, może dać tyle co kilkadziesiąt innych słabszych linków.

Po wykonaniu usługi każdy z naszych klientów otrzymuje raport z bezpośrednimi linkami do wpisów.

* Link Building są to wszelkie działania podejmowane w celu zdobycia jak największej ilości wartościowych i zbieżnych tematycznie linków do promowanych witryn.