Pakiety stron www pozwalają w pełni profesjonalnie zaistnieć w internecie, zapewniają utrzymanie własnego serwisu WWW oraz kont e-mail w domenie własnej.
W naszej ofercie są także: Sklepy internetowe oraz Usługi poligraficzne.

Strona internetowa cennik - Pakiety stron www

 • Co to jest responsywna strona internetowa ?

  Strona responsywna (ang. responsive – czuły, wrażliwy) – strona internetowa dostosowująca się do rozdzielczości urządzenia na jakim jest oglądana (dosłownie wrażliwa na jego rozdzielczość). Technika tworzenia stron responsywnych polega na tworzeniu paru wersji strony dostosowanej do różnych rozdzielczości. Podczas wczytywania strony lub zmiany jej rozdzielczości, strona responsywna sprawdza aktualną rozdzielczość i dostosowuje się do niej poprzez wczytywanie odpowiednich wersji grafik oraz innych elementów. Często w stronach responsywnych inaczej zorganizowane są elementy nawigacji. (Źródło - Wikipedia).

 • Jak długo trwa tworzenie strony internetowej ?

  Czas tworzenia strony internetowej uzależniony jest od jej wielkości i przeznaczenia. Najkrócej trwa tworzenie prostych wizytówek internetowych - pojedynczej strony bez podstron. Czas tworzenia takiej strony to ok. jeden do dwóch tygodni. Najdłużej trwa wykonywanie stron responsywnych od 3 do nawet 6 tygodni.

 • Jak wygląda proces tworzenia strony przez Państwa firmę ?

  Pracę nad stroną dzieli się na kilka etapów. W pierwszej kolejności rozmawiamy z klientem zbierając wszystkie informacje potrzebne do wykonania kosztorysu i samej strony. Następnie przedstawiamy wycenę. Po podpisaniu umowy i pobraniu zadatku, rozpoczynamy prace nad szatą graficzną projektu. Kolejny etap to przedstawienie go klientowi. Po zebraniu uwag klienta, nanosimy poprawki. Po ostatecznym zaakceptowaniu grafiki rozpoczynamy prace programistyczne. Ostatni etap to testy aplikacji internetowej oraz uruchomienie strony na serwerze.

 • Czy istnieje możliwość aby nie wystawili Państwo faktury ? gdyż jej nie potrzebuję ?

  Nie, nie ma takiej możliwości, na wszystkie prace wykonywane w naszej firmie wystawiamy faktury Vat.