Co warto wiedzieć o klauzuli RODO na stronie internetowej?

Tworzenie strony

Unijne Rozporządzenie o ochronie danych osobowych jest jednym z narzędzi, które pozwala obywatelom krajów członkowskich UE na lepszą kontrolę ich danych. Klauzula informacyjna RODO na stronie internetowej powinna informować każdego użytkownika o przetwarzaniu danych

Więcej

Czym jest marketing SEO & SEM i dlaczego warto go wdrożyć?

SEO

Pojęcia SEO i SEM często są ze sobą mylone, jednak powinniśmy mieć świadomość, że nie są one tożsame. SEO skupia się bowiem na pozycjonowaniu stron internetowych, SEM natomiast dodatkowo na generowaniu tak zwanych płatnych kliknięć.

Więcej

Co warto wiedzieć o responsywnych stronach internetowych?

Tworzenie strony

Responsive Web Design, czyli RWD, to jedna z technik stosowanych podczas projektowania stron internetowych. W dzisiejszych czasach użytkownicy serwisów przeglądają je na różnych urządzeniach, w tym komputerach stacjonarnych, laptopach, tabletach czy smartfonach.

Więcej

Zastanawiasz się, jak poprawić bezpieczeństwo strony internetowej? Sprawdź, czym jest certyfikat SSL.

SEO

Tempo, w jakim ewoluuje dzisiejsza technologia jest na prawdę imponujące. Przeglądanie stron internetowych, robienie zakupów online czy surfowanie po portalach społecznościowych jest dla wielu codziennością.

Więcej

Na czym polega pozycjonowanie strony w google

SEO

Pozycjonowanie stron internetowych to bardzo popularne hasło. Znają je wszyscy właściciele sklepów i stron internetowych, którym zależy na znalezieniu i zatrzymaniu klientów.

Więcej

Jak zabezpieczyć stronę internetową?

Tworzenie strony

Zabezpieczenie strony internetowej jest jednym z najważniejszych kroków, jakie należy podjąć przystępując do jej zakładania. Przy czym warto mieć świadomość, że nie ma jednego uniwersalnego sposobu, który zarazem będzie najskuteczniejszy.

Więcej

Czynniki wpływające na pozycje strony w internecie

SEO

Jest wiele sposobów na wypromowanie strony internetowej. Skuteczna strategia marketingowa pozwala na uzyskanie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania. To z kolei przekłada się na wzrost rozpoznawalności marki, jej wiarygodności i zaufania do niej. 

Więcej

Jak utworzyć stronę internetową?

Tworzenie strony

Projektowanie i tworzenie  stron internetowych nie należy do najłatwiejszych zadań. Warto jednak się tym zająć, ponieważ witryna to cyfrowa wizytówka, na której możesz zaprezentować swoje portfolio, umieścić case studies czy też uwzględnić opinie innych klientów. 

Więcej

Elementy składowe strony www - na co zwrócić uwagę?

Tworzenie strony

Planujesz zlecić firmie projektowanie stron internetowych? A może zamierzasz zrobić to samodzielnie? Niezależnie od tego, powinieneś wiedzieć, jakie elementy sprawią, że Twoja witryna stanie się bardziej skuteczna. 

Więcej

Wizytówka Google moja firma - czym jest oraz dlaczego warto ją posiadać?

SEO

Obecnie kiedy coraz więcej aktywności przenosi się do Internetu, również firmy coraz częściej decydują się oferować swoje usługi i produkty właśnie tam. Nic w tym dziwnego - w końcu to właśnie w Internecie możemy pozyskać największą ilość nowych klientów

Więcej

SEO - wszystko, co musisz wiedzieć na początek

SEO

Co kryje się pod skrótem SEO? Jest to bardzo interesujące zagadnienie. To właśnie dzięki SEO możesz znaleźć takie, a nie inne wyniki wyszukiwania. Jest to niezbyt skomplikowane narzędzie, z którego możesz korzystać bez specjalistycznej wiedzy.

Więcej

Wybór nazwy domeny dla strony internetowej - na co zwrócić uwagę?

Tworzenie strony

Zamierzasz rozpocząć działalność online? Jeśli tak, pora wybrać nazwę domeny! To bardzo ważny krok, ponieważ może on wpłynąć na sukces Twojej firmy.

Więcej