Panoramy 360° wirtualne panoramy

Zajmujemy się wykonywaniem wirtualnych prezentacji wszelkiego rodzaju obiektów, umożliwiając prezentacje danego pomieszczenia pod pełnym kątem 360 stopni zarówno w pionie jak i poziomie.
Wirtualne panoramy szczególnie dobrze nadają się do reklamowania:
apartamentów
restauracji
pomieszczeń konferencyjnych
parków tematycznych
miast
krajobrazów
muzeów
pojazdów
Oprócz wysokiego poziomu jakościowego, wyróżnia nas ogólnodostępny format prezentacji, który jest instalowany na wszystkich komputerach z systemem MAC oraz Windows, dzięki temu nie trzeba instalować żadnego dodatkowego oprogramowania w celu wyświetlenia prezentacje na stronie internetowej.

 

Przykłady realizacji:

 

http://www.360studio.org/panoramy/ApartamentyBukowina.html


http://www.fitliner.360studio.org/Bachledka.html

 

http://www.360studio.org/spacery/ZajazdCzorsztynski.html?s=pano1580"

 

Przy tworzeniu wszystkich panoram sferycznych i wirtualnych spacerów bez żadnych dodatkowych opłat stosujemy technikę HDR (High Dynamic Range), dzięki czemu wszystkie elementy znajdujące się w miejscach niedoświetlonych, lub zbyt mocno naświetlonych są wyraźne, szczegółowe i nie tracą na jakości – przeczytaj więcej na jej temat! W standardzie wykonujemy pełny profesjonalny retusz fotografii,usuwamy wszystkie niedoskonałości, oraz dobieramy odpowiednią kolorystykę, odcienie i kontrast dzięki czemu przedstawione miejsce wygląda jeszcze lepiej niż w rzeczywistości. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji, indywidualny interfejs – ekran startowy, przyciski czy miejsce umieszczenie logo. Wszystko może być dostosowane do Państwa preferencji.

 

Dodatki do panoram sferycznych i wirtualnych spacerów:

Film video, także bezpośrednio z YouTube. Film może być zamieszczony jako integralny element panoramy sferycznej, lub pojawiać się w okienku po wciśnięciu określonego punktu. Często stosujemy ten element w hotelach do wyświetlania filmów na powierzchni telewizora.
Mapa Google. Zamieszczamy miniaturową mapę Google okolicy w której zostały wykonane panoramy. Bardzo pomaga w orientacji i przemieszczaniu się po wirtualnej wycieczce, szczególnie wykonanej na zewnątrz. Dowolna mapa lub plan budynku. Mapka jest zawsze wyposażona w radar pokazujący kierunek w którym „patrzy” oglądający. Istnieje możliwość zastosowania dowolnych planów budynków czy mapek dostarczonych przez klienta.
Muzyka i dźwięki 3D. Podkład muzyczny lub dźwięki przestrzenne przyporządkowane do różnych elementów panoramy, których kierunek i natężenie może być dowolnie określone, dając duże wrażenie realizmu.
Linki do dowolnych stron (np. Wikipedii). W tym przypadku są to najczęściej linki do Wikipedii (z opisami zabytków, atrakcji turystycznych etc.), lub do strony internetowej klienta.
Zdjęcia, lub okienka informacyjne. Otwarcie zdjęcia, lub innej informacji następuje po kliknięciu na przycisk umieszczony w dowolnym miejscu panoramy sferycznej, co pozwala na pokazanie detali otoczenia, szczegółów mniejszego przedmiotu, powiększenia obrazu, tablicy informacyjnej etc.
- Miniaturki wszystkich panoram. Są one dodatkowym sposobem poruszania się po wirtualnym spacerze, jednocześnie zwiększającym jego atrakcyjność i przejrzystość. Przejście do kolejnej panoramy następuje po kliknięciu symbolizującej ją miniaturki.
Okienka informacyjne + opcjonalny lektor. Opisy tek­stowe wyświe­tlane w osobnych oknach po wciśnięciu określonego miejsca panoramy. Opisy mogą także zawierać dodatkowe zdjęcia i/lub być wzbogacone o głos lektora czytającego dany tekst.